Jaramana, Rif Dimashq
25,000 $
Apartments for Sale
20 dys
Jaramana, Damascus
Show Map
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Size
160 m²
Floor Level
6
Building Floors
7
Finishing Type
Structure Only
Ownership Type
طابو أسهم
Seller Type
Owner
Square Meters Price
156 $/m²
Description
على الشارع العام مساحة ١٦٠ متر
وسيم سمير البارودي
Jaramana, Damascus
Offer
Call
Call
Listing ID L-8rl9p5z08e
Report Ad